Ogłoszenie:

"Ognisko" Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych

dodano: 2017.06.13 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 248
Szczegóły ogłoszenia:
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół  „Ognisko” jest organizacja pozarządową, która działa od 1992 roku  wspierając dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną w zakresie terapii, rehabilitacji i aktywizacji społecznej. W 2005 roku nasze stowarzyszenie uzyskało status organizacji pożytku publicznego, a w grudniu 2007 roku ChSON „Ognisko” otrzymało z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego wyróżnienie w konkursie „Kryształy Soli” dla najlepszych organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego.

Codziennie ChSON „Ognisko” udziela wsparcia około 150 osobom z niepełnosprawnością intelektualną w czterech Środowiskowych Domach Samopomocy, dwóch Warsztatach Terapii Zajęciowej oraz w innych jednostkach działających na terenie Krakowa oraz gmin ościennych.

Nasze stowarzyszenie prowadzi także projekty, których głównym celem jest aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną Poprzez realizację tych projektów staramy się przygotować i wprowadzić na otwarty rynek pracy osoby niepełnosprawne dając im w ten sposób szansę na godne i samodzielne życie. Dzięki naszym programom ponad 350 osób z niepełnosprawnością intelektualną uzyskało już zatrudnienie na otwartym rynku pracy.
Kontakt
"Ognisko"
ul. Lubelska 21, Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: ognisko.org.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.