Ogłoszenie:

Niepełnosprawni już tak długo czekają na swój „drugi dom”.

dodano: 2018.01.23 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 163
Szczegóły ogłoszenia:
Dużymi krokami zbliża się VIII Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdroju. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na dokończenie remontu budynku w Kosarzyskach, w którym swoją siedzibę znajdzie Środowiskowy Dom Samopomocy.

Bal odbędzie się 3 lutego br. w Szkole Podstawowej w Łomnicy-Zdroju. Jego organizatorem jest piwniczańskie Stowarzyszenie „Nasz Dom”. Zrzesza ono osoby niepełnosprawne z Piwnicznej-Zdroju i okolic.


Budynek w Kosarzyskach będący własnością gminy Piwniczna-Zdrój jest modernizowany i remontowany od kilku lat. Na dokończenie inwestycji, jak przyznaje prezeska stowarzyszenia, potrzeba milion złotych. Gdyby udało się taką kwotę zebrać można byłoby uruchomić w przyszłym roku część obiektu. 

Bal charytatywny cieszy się co roku dużą popularnością. Nie brakuje osób, które kupując bilet wspierają tę inwestycję. Na swój „drugi dom” czekają z niecierpliwością osoby niepełnosprawne z terenu całej gminy.


Także i w tym roku podczas balu można będzie kupić prace wykonane przez niepełnosprawnych podopiecznych stowarzyszenia.

Kontakt
Niepełnosprawni już tak długo czekają na swój „drugi dom”.
Piwniczna-Zdrój ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.