Ogłoszenie:

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew

dodano: 2018.01.15 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 286
Szczegóły ogłoszenia:

Biały Lew to całoroczny kameralny ośrodek z małym zoo, oferujący wypoczynek i rehabilitację. Położony na Wyżynie Lubelskiej, z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Usytuowany wśród pól, łąk, lasów i wąwozów, w niewielkiej miejscowości Romanówka, nieopodal Wojciechowa –słynnej wioski kowalskiej.

Malownicze krajobrazy i czyste powietrze czynią go zakątkiem ciszy i spokoju kusząc tym turystów do przyjazdu i spędzania tu wolnego czasu. Piękne krajobrazy i dobrze przygotowana infrastruktura turystyczna zachęca do licznych spacerów i przejażdżek rowerowych. Lokalizacja na obrzeżu trójkąta turystycznego Nałęczów ­ Kazimierz Dolny – Puławy umożliwia organizowanie naszym gościom atrakcyjnych wycieczek.

Piękno otaczającej nas przyrody i duża przestrzeń stwarza idealne warunki dla osób przebywających w celach rehabilitacyjnych, wypoczynkowo –rekreacyjnych, oraz biznesowych. Biały Lew to także miejsce dla rodzin z dziećmi szukających wytchnienia na łonie natury, obcowania ze zwierzętami i rozwijania swoich zainteresowań. Ośrodek posiada rozbudowaną ofertę dla szkół oferując: wycieczki, obozy, kolonie, warsztaty, pokazy, lekcje edukacyjne, oraz zabawy integracyjne.

Kontakt
Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjny Biały Lew
ul. Romanówka 22, Wojciechów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: bialylew.com.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.