Ogłoszenie:

"LEŚNA POLANA" Ośrodek Rehabilitacyjny

dodano: 2017.06.12 ważne do: 2021.06.12 wyświetleń: 260
Szczegóły ogłoszenia:
 Ustronie Morskie - kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony na wybrzeżu środkowym zaledwie 14 km od Kołobrzegu i 33 km od Koszalina. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste plaże, co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy.

Leśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek Rehabilitacyjny

Ośrodek Rehabilitacyjny LEŚNA POLANA to komfortowy obiekt położony w 4 hektarowym parku nadmorskim, zaledwie 400 m od morza.

Leśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek Rehabilitacyjny

Trzy kondygnacyjny budynek z windą osobową, przyjazny dla osób z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszających się na wózkach. Na ternie posesji znajduje się oczka wodne, duży park krajobrazowy z fontannami, scena letnia do tańczenia, grill - ognisko, duży bezpieczny plac zabaw dla dzieci i parking. Na terenie obiektu znajduje się duża przestronna stołówka, kawiarnia z salą dyskotekową, duża baza rehabilitacyjno - zabiegowa, biblioteka, pokój zabaw, tenis stołowy i bilard.

Leśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek Rehabilitacyjny

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 190 miejsc noclegowych w 13 pokojach 1 osobowych, 54 pokojach 2 osobowych, 5 pokojach 3 osobowych oraz 18 pokoi typu studio (dwupokojowe dla 4 osób).

W ośrodku znajdują się dwie windy osobowe. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wyposażenie pokoju: łazienka (prysznic, toaleta, umywalka), łóżka, TV, telefon, radio, lampki nocne oraz balkon przy każdym pokoju. W pokoju znajduje się podstawowy sprzęt plażowy tj. parawan, i koc oraz ręczniki. Na każdym piętrze dostęp do dystrybutora z zimną, letnią i wrzącą wodą. Istnieje możliwość wypożyczenia lekkiego leżaka plażowego.

Leśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek Rehabilitacyjny

Pokoje dla osób poruszających się na wózku - Pokoje przystosowane różnią się przede wszystkim przystosowaniem łazienki tzn. poręcze przy toalecie, obniżona umywalka, prysznice bez kabin z siedziskiem. Dodatkowym bezpłatnym udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych jest możliwość wyposażenia pokoju w łóżko ortopedyczne (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Leśna Polana Ośrodek RehabilitacyjnyLeśna Polana Ośrodek Rehabilitacyjny

"Leśna Polana" to doskonały wybór miejsca na turnus rehabilitacyjny. Na terenie ośrodka znajduje się nowoczesna duża baza zabiegowa. Podczas pierwszej wizyty lekarskiej, kuracjusz ustala z lekarzem rodzaje zabiegów z jakich będzie korzystał podczas pobytu

Zabiegi:

    HYDROTERAPIA: hydromasaż solankowy, hydromasaż, kąpiel w podciśnieniu 4 bary, kąpiel perełkowa, wirówka kończyn dolnych i górnych, aquavibron, jacuzzi
    MASAŻE: masaże klasyczne, limfatyczny, mata relaksująca, masaż uciskowy czterokończynowy BOA, fotele masujące
    ŚWIATŁOLECZNICTWO: lampa Sollux jedno i dwu polowa, Bioptron, Bio-V, Ultrafiolet UVB, laser miejscowy -skaner
    MAGNETOTERAPIA: magnetoterapia, mata magnetyczna
    ELEKTROTERAPIA: prądy galwaniczne, diadynamiczne, interferencyjne, Kotza, Taubera, Tensa, elektrostymulacja, jonoforeza, interdyn, diadynamik, ultradźwięki
    DIATERMIA wielkiej częstotliwości, terapuls
    KRIOTERAPIA: krioterapia miejscowa
    BALNEOTERAPIA: okłady termalne z masy Fango, inhalacje solankowec
    KINEZYTERAPIA: gimnastyka ogólna, UGUL, siłownia, rowery, rotory, pokój doświadczania świata

Zabiegi dodatkowo płatne: masaż klasyczne, ćwiczenia indywidualne.
Kontakt
"LEŚNA POLANA" Ośrodek Rehabilitacyjny
ul. Wojska Polskiego 28, Ustronie Morskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.