Ogłoszenie:

"RZEMIEŚLNIK" Dom Wypoczynkowy

dodano: 2017.10.03 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 303
Szczegóły ogłoszenia:
 Dom Wypoczynkowy położony jest nad brzegiem morza, bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie łączącej molo w Sopocie z Gdańskiem. Na przyległym terenie znajduje się bardzo dużo zieleni i drzew (wewnątrz obiektu). Obok Domu Wypoczynkowego usytuowany jest przystanek Komunikacji Miejskiej z doskonałymi połączeniami miejskimi. Połączenie PKP-Gdańsk Oliwa - odległość od obiektu - 2km.

Rzemieślnik

Z pięknej rozległej plaży może skorzystać każdy, nawet osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, gdyż 50-cio metrowa odległość od morza jest utwardzoną drogą zakończoną chodnikiem i bezpośrednim zjazdem na plażę.

Rzemieślnik Gdańskrehabilitacja Gdańsk

Część hotelową stanowią 3 trzykondygnacyjne budynki połączone przeszklonym łącznikiem od recepcji. Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe posiadają pełne węzły sanitarne (kabiny lub wanny), wyposażone w telewizory, SAT, radia i telefony.

Rzemieślnik pokójłazienka rzemieślnikpokój dom wczasowypokój gościnnypokój wypoczynkowyłazienkastołówka rzemieślnikwypoczynek gdańsk

Oddzielny budynek stanowi kuchnię i jadalnię, gdzie serwowane są całodzienne posiłki włącznie z dietami. Wyżywienie domowe wg powiedzenia "Tu Jadamy jak u Mamy". Wyżywienie przygotowywane jest i serwowane w zależności od uzgodnień i zamówień organizatorów imprez. Może to być wyżywienie wczasowe (stół szwedzki) diety, bankietowe, weselne itp.

Teren wewnątrz obiektu jest rozległy i pełen zieleni z miejscem do grillowania, ognisk biesiadnych oraz z placem zabaw dla dzieci. Na terenie całego Ośrodka można korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci Internetowej. Nasza sieć (Wi-Fi) pokrywa cały budynek Domu Wypoczynkowego Rzemieślnik oraz najbliższe tereny na zewnątrz ośrodka.

Oferujemy państwu szeroką gamę możliwości i form relaksu, rekreacji jak i rehabilitacji. Istnieje możliwość organizowania 14 dniowych turnusów rehabilitacyjnych dla matki lub ojca z dzieckiem w terminach naszych turnusów rehabilitacyjnych. W czasie turnusu zapewniona będzie dla dzieci konsultacja specjalisty lekarza pediatry, z równoczesną oceną wad postawy i dostosowaniem odpowiednich ćwiczeń rehabilitacyjnych. Istnieje możliwość dodatkowo płatnej konsultacji oceny podoskopowej stóp z doborem wkładek ortopedycznych (wskazania: płaskostopie, koślawość lub szpotawość, bóle stóp, paluchy koślawe-haluxy).

podjazd dla inwalidówmagnetrinikstepermasaż

Masaż jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej. Wywodzi się z Indii i Chin, gdzie wchodził w zakres rytuału religijnego. Na terenie Ośrodka wykonujemy:

    Masaż klasyczny
    Masaż leczniczy
    Masaż limfatyczny
    Masaż segmetarny
    Akupresura stóp
    Masaż izometryczny (odchudzający)
    Masaż twarzy

inhalacjekąpiele borowinowe

Proponujemy czynną rehabilitację i wypoczynek w morskim i leśnym klimacie, w miłej i serdecznej, domowej atmosferze. Na terenie naszego Ośrodka znajdują się różne obiekty i sprzęty do sportu i rekreacji, prowadzimy również zorganizowane zajęcia ogólnorozwojowe i rehabilitacyjne. Na podstawie wpisu do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON (ODz/22/19/11) jesteśmy uprawnieni do przyjmowania grup turnusowych osób niepełnosprawych :

    z chorobami neurologicznymi,
    ze schorzeniami układu krążenia,
    z cukrzycą,
    z chorobami układu moczowo - plciowego,
    ze schorzeniami układu oddechowego,
    z dysfunkcją narządu ruchu, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich,
    z chorobą psychiczną.
Kontakt
"RZEMIEŚLNIK" Dom Wypoczynkowy
ul. Piastowska 206, Gdańsk ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: rzemieslnik.eu
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.