Ogłoszenie:

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

dodano: 2017.06.13 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 293
Szczegóły ogłoszenia:
 Początki Uzdrowiska to rok 1856, kiedy to odkryto pokłady wód leczniczych. W XIX w. w skład kurortu wchodziły: DOM ZDROJOWY, drewniane łazienki i pijalnia wód. Dzisiejsze Uzdrowisko to kompleks obiektów WORR ze szpitalami dla dorosłych i dzieci, Sanatorium dla Dorosłych, Zakładem Przyrodoleczniczym i Poradniami Specjalistycznymi, a także Zakładem Diagnostyki Radiologicznej i Laboratorium Analitycznym wykonującym pełny zakres badań.

Kurort położony jest w dolinie Wisły wśród lasów i wód. Otoczenie miejscowości tworzą pasmo górskie Beskidu, lasy pszczyńskie, liczne stawy rybne i największy na południu zbiornik retencyjny – Jezioro Goczałkowickie. Ta duża powierzchnia wód wpływa łagodząco na klimat, który jest ciepły i wilgotny z cechami strefy podgórskiej.

Turnusy Rehabilitacyjne PFRON Goczałkowice ZdrójTurnusy Rehabilitacyjne PFRON Azalia

Ośrodek posiada własne surowce lecznicze w postaci solanek i borowiny, nowoczesne urządzenia medyczne i wykwalifikowany personel. Nowoczesna baza zabiegowa oferuje ponad 60 rodzajów zabiegów, sprzyja odzyskaniu zdrowia i nabraniu sił. A pobyt w JASKINI SOLNEJ i zabiegi ODNOWY BIOLOGICZNEJ to przyjemny relaks i mile spędzone chwile.

Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń reumatycznych, stanów pourazowych, niektórych chorób neurologicznych u dzieci i dorosłych. Ośrodek zajmuje się również leczeniem chorób naczyń obwodowych, chorób laryngologicznych oraz rehabilitacją osób z cukrzycą.

Sanatorium Rehabilitacyjne dla Dorosłych w czasie pobytu zapewnia:

    opiekę lekarsko-pielęgniarską,
    zabiegi rehabilitacyjne wykonywane od poniedziałku do soboty,
    diagnostykę i konsultacje medyczne,
    zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
    całodzienne wyżywienie

OFERTA POBYTÓW REHABILITACYJNYCH

Apartamenty Rubin i Szafir - to nasze najbardziej luksusowe obiekty, które znajdują się w pawilonie Magnolia. Dzięki bliskiej odległości traktu zabiegowego oraz stołówki - ok. 100 m oraz eleganckiemu dobrze wyposażonemu wnętrzu zapewniają pobyt na bardzo wysokim poziomie. Każdy apartament jest 2-osobowy. W części sypialnej każdego apartamentu znajduję się wygodne łóżko małżeńskie, dodatkowo apartament posiada mini salon z kompletem wypoczynkowym oraz aneks kuchenny. Do dyspozycji kuracjuszy jest czajnik elektryczny, lodówka, kubki, talerzyki, TV oraz bezpłatny dostęp do beprzewodowego Internetu. Cena pobytu zawiera również korzystanie z parkingu uzdrowiskowego.

Pawilon Modrzew - budynek bezpośrednio połączony korytarzem z traktem zabiegowym, dzięki czemu korzystanie z naszej bazy zabiegowej staje się jeszcze wygodniejsze. Stołówka zlokalizowana jest 120 m od pawilonu. Pawilon jest dwupiętrowy, znajduję się w nim winda.  W pokojach jest klimatyzacja, z której można korzystać w gorące letnie dni. Oferowane są noclegi w przytulnych pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pęłnym węzłem higieniczno-sanitarnym. W każdym pokoju znajduję się lodówka, czajnim elektryczny, telefon, TV, talerzyki i kubki. Cena zawiera również bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Krokus i Jaśmin - to pawilony, które zapewniają cichy i spokojny wypoczynek dzięki swemu malowniczemu położeniu w Parku Zdrojowym. Krokus znajduję się       190 m od traktu zabiegowego i 180 m od stołówki, natomiast Jaśmin 250 m od traktu i 210 m od jadalni. Pawilony posiadają pokoje 1 i 2 osobowe na parterze oraz pierwszym piętrze. W pokojach do dyspozycji kuracjuszy są: TV, czajnik elektryczny, lodówka, talerzyki i kubki. Istnieje możliwość uzyskania dostępu do bezprzewodowego Internetu za dodatkową opłatą.

Wrzos i Azalia - to pawilony zlokalizowane w Parku Zdrojowym. Wrzos to unikalny budynek będący przykładem budownictwa uzdrowiskowego. Dzięki temu posiada swój niepowtarzalny klimat. Zaletą jest również bliska odległość od traktu zabiegowego oraz stołówki. Pawilon Azalia jest oddalony od traktu zabiegowego oraz stołówki ok.  150 m. Oferowane są pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym. W pokoju do dyzpozycji kuracjuszy są kubki i talerzyki. Istnieje możliwość uzyskania dostepu do beprzewodowego Internetu oraz TV za dodatkową opłatą
Kontakt
Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój
ul. Uzdrowiskowa 54, Goczałkowice ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gozdroj.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.