Ogłoszenie:

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka"

dodano: 2017.12.18 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 233
Szczegóły ogłoszenia:
 Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego "Krystynka" Sp. z o.o. w Ciechocinku.

O NAS

Jesteśmy Sanatorium usytuowanym w blisko 200 -letnim uzdrowisku Ciechocinek leżącym w sercu Polski. To jego walory klimatyczne oraz tężnie - naturalne inhalatorium o unikalnym mikroklimacie i wspaniałych właściwościach stworzyły odpowiednie warunki do leczenia i wypoczynku.

Sanatorium Uzdrowiskowe CiechocinekSanatorium Ciechocinek

Prawidłowa diagnoza, ordynacja odpowiednich zabiegów, skuteczność wykonywanej terapii, świetne warunki hotelowe i żywienie a zwłaszcza Państwo zadowoleni z pobytu to nasza dewiza.

Wypoczynek CiechocinekZdrowie Ciechocinek

Wielkość naszego Sanatorium została dobrana optymalnie dla stworzenia rodzinnej atmosfery, zachowania braku bezimienności Gości. Bogatą bazę zabiegową dostosowaliśmy do szerokiego spektrum leczenia.

Sanatorium KrystynkaKrystynka w Ciechocinku

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" Sp. z o.o. jest domem ze 120 miejscami. Jest to obiekt całoroczny. W czteropiętrowym budynku wyposażonym w windę, znajduje się 69 pokoi (jedno- i dwuosobowych, typu studio i apartament), w tym 10 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Posiadamy pokoje z łączem internetowym.

Turnusy rehabilitacyjne CiechocinekTurnusy rehabilitacyjne w Ciechocinku

Wszystkie pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkon. Dla uprzyjemnienia pobytu pokoje wyposażone są w telewizor (TV kablowa), radio, telefon, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, suszarkę do włosów, szlafroki, leżaki. Posiadamy łóżeczka dla małych dzieci. Wypożyczamy rowery i inny sprzęt sportowo-rekreacyjny.

PROFILE LECZENIA

Specjalizujemy się w leczeniu narządu ruchu, schorzeń reumatologicznych, schorzeń geriatrycznych i laryngologicznych. Rehabilitujemy osoby po udarach ze zmianami neurologicznymi, niedowładem kończyn, chorobami zwyrodnieniowymi i przemiany materii.

Zabiegi CiechocinekZabiegi w Ciechocinku

Metody lecznicze, jakie wykorzystujemy w lecznictwie uzdrowiskowym mają charakter bodźców leczniczych. To one oraz aktywna współpraca z pacjentem i fizykalne właściwości wykonywanych zabiegów indywidualnie dostosowanych do pacjenta gwarantują sukces. Większość chorób przewlekłych lepiej jest leczyć w uzdrowisku, ponieważ stosowane tu metody lecznicze nie wywołują skutków ubocznych.

W zakresie lecznictwa współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia i ośrodkami dofinansowującymi pobyty osób niepełnosprawnych ze środków PFRON. Cała baza zabiegowa znajduje się w naszym budynku.

LECZNICTWO - ZABIEGI

Zapewniamy wysoki standard wykonywanych zabiegów.
W naszym obiekcie wykorzystujemy dostępne metody lecznictwa uzdrowiskowego (leczenie, rehabilitację, prewencję i wychowanie zdrowotne). Równocześnie stosujemy kilka metod leczniczych, co pozwala na zwiększenie efektywności leczenia, przy czym niektóre skojarzenia metod są szczególnie korzystne, gdyż wzajemnie się uzupełniają. Do takich połączeń należy stosowanie zabiegów światłoleczniczych, ciepłoleczniczych czy krioterapeutycznych z następującą po nich kinezyterapią. Zabiegi wykonywane na terenie naszego sanatorium:

    Hydroterapia
    Balneoterapia
    Krioterapia
    Światłolecznictwo
    Laseroterapia
    Elektrolecznictwo
    Magnetoterapia
    Masaż
    Inhalacje
    Kinezyterapia
    Dieta

Leczenie w Ciechocinku

Wszystkie wykonywane zabiegi zleca lekarz specjalista Balneologii i Medycyny Fizykalnej. Przez całą dobę jesteście Państwo pod opieką pielęgniarki.
Kontakt
Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka"
ul. Polna 16, Ciechocinek ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.