Ogłoszenie:

Uzdrowisko Ustroń

dodano: 2017.07.05 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 270
Szczegóły ogłoszenia:
Uzdrowisko Ustroń to jeden z największych kompleksów uzdrowiskowych w Europie. Szczyci się wieloletnimi tradycjami, wykorzystaniem surowców naturalnych oraz kompleksowym i nowoczesnym podejściem do rehabilitacji.

Uzdrowisko Ustroń wyróżnia:

    szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych oraz wellness - ponad 70 rodzajów zabiegów realizowanych m.in. w nowoczesnym Medical & SPA Prestige Club oraz Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia,
    doświadczenie i profesjonalizm - najnowocześniejsza wiedza, najlepsi specjaliści (40 lekarzy różnych specjalności, 90 pielęgniarek i 120 fizjoterapeutów), ponad 30 tys. gości rocznie, 6 tys. zabiegów dziennie,
    naturalne surowce - własne złoża solanki i borowiny o właściwościach leczniczych,
    komfortowa i rozbudowana baza noclegowa - 1500 miejsc noclegowych w Hotelu Wilga*** oraz Sanatoriach: Równica, Kos, Narcyz, Rosomak,
    idealna lokalizacja na południu Polski, w samym sercu Europy, gdzie unikalny klimat i malownicze położenie w Beskidach sprzyjają aktywności fizycznej i wypoczynkowi.

Nasze specjalizacje:

    rehabilitacja kardiologiczna,
    rehabilitacja neurologiczna,
    rehabilitacja onkologiczna,
    rehabilitacja narządu ruchu,
    pobyty Medical & SPA.

Zapraszamy do Uzdrowiska Ustroń, położonego w samym sercu Beskidu Śląskiego, u stóp góry Równica, w urokliwej dolinie największej w Polsce rzeki Wisły, z zapierającymi dech widokami na okoliczne szczyty górskie. Lokalizacja kompleksu w dzielnicy Zawodzie - od lat słynącej z bogatej bazy wypoczynkowo-zdrowotnej, znacznie podnosi jego walory. Oprócz bliskości profesjonalnej bazy zabiegowej, Uzdrowisko Ustroń oferuje możliwość skorzystać z wielu atrakcji o każdej porze roku. Specyficzny mikroklimat, wyjątkowe warunki przyrodnicze, gęsta sieć szlaków turystycznych, tras rowerowych i narciarskich stwarzają idealne możliwości do wypoczynku i rekreacji.

UstrońUzdrowisko Ustroń

Niewątpliwym naszym atutem jest Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia, który słynie z profesjonalnych zabiegów leczniczych opartych m.in. na naturalnych surowcach leczniczych: solance i borowinie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Medical & SPA Prestige Club. To miejsce dla wszystkich, którzy oczekują profesjonalnej opieki i szybkich efektów rehabilitacji, a także marzą o odprężeniu i relaksie. Medical & Spa Prestuge Club to wysublimowane połączenie tradycji i nowoczesności. Profesjonalna obsługa i indywidualna opieka daje możliwość doboru odpowiedniego rodzaju zabiegu.

UstrońUzdrowisko Ustroń

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów w nowoczesnych i zmodernizowanych basenach solankowych. Kąpiele w basenach solankowych należą do najważniejszych elementów lecznictwa uzdrowiskowego, szczególnie rehabilitacji ruchowej. Dzięki zawartości w solance jodu i bromu w sali z basenem panuje specyficzny mikroklimat odgrywający istotną rolę w leczeniu chorób dróg oddechowych. Ustrońskie solanki, wydobywane z dwóch odwiertów w pobliżu Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia, zalicza się do najlepszych w kraju.Cztery baseny Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia napełnione solanką o stężeniu 3-4% są miejscem ćwiczeń kinezyterapeutycznych.

UstrońUstrońUstrońUstrońUstroń

Oprócz szerokiego zakresu rehabilitacji, specjalistycznych zabiegów oferujemy opiekę wykwalifikowanego zespołu lekarzy specjalistów, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów. Leczenie uzdrowiskowe ma charakter kompleksowy, kilka metod leczniczych stosuje się jednocześnie, co jest gwarancją uzyskania trwałego efektu w postaci zdrowia.

W ramach rehabilitacji realizowane są:

    całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska,
    konsultacje lekarzy specjalistów,
    zabiegi fizjoterapeutyczne, dostosowane do stanu klinicznego pacjenta,
    indywidualne zajęcia z pacjentem, w zależności od jego stanu zdrowia
    dieta wg wskazania lekarza.

 
Kontakt
Uzdrowisko Ustroń
ul. Sanatoryjna 1, Ustroń ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.