Ogłoszenie:

Sanatorium Uzdrowiskowe Róża

dodano: 2017.08.01 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 179
Szczegóły ogłoszenia:
 Dzięki niej otrzymacie Państwo wszystkie zabiegi leczniczo - rehabilitacyjne i odnowy biologicznej w cenie pobytu. Naszym celem jest przywrócenie, zarówno zdrowia, jak i holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. Dzięki nam możecie Państwo korzystać ze wszystkich naszych usług Med & Spa bez ograniczeń, nie ponosząc jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Róża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & SpaRóża Med & Spa

Pokoje

Staramy się stworzyć doskonała harmonię sprzyjająca wypoczynkowi – po intensywnych i relaksujących zabiegach macie Państwo możliwość wypoczynku w przytulnych wnętrzach z widokiem na wspaniałe górskie szczyty.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

    Pokój standard - posiada jedną sypialnię i indywidualną łazienkę z kabiną prysznicową, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, z bezpośrednim wyjściem na balkon; wyposażenie: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

    Apartament 2-pokojowy - posiada przytulnie urządzoną sypialnię z małżeńskim łóżkiem, łazienkę z kabiną prysznicową i mały, zaciszny salonik do przyjmowania gości; wyposażenie: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

    Apartament 3-pokojowy - posiada dwie sypialnie (jedną z łóżkiem małżeńskim, drugą z dwoma oddzielnymi łóżkami), zaciszny salonik i łazienkę z kabiną prysznicową; wyposażenie: komplety ręczników, prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

    Pokój dla osób niepełnosprawnych - obszerny pokój wyposażony tak samo jak pokój standard, zapewnia swobodę poruszania się osobom na wózkach inwalidzkich; wyjątkowo duża łazienka jest przystosowana do korzystania z niej osobom o poważnych ograniczeniach ruchowych.

Róża Med & Spa

Rehabilitacja

Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów.

Róża Med & SpaRóża Med & Spa

Rodzaje zabiegów leczniczych oferowanych w naszym sanatorium:

    HYDROTERAPIA: masaż podwodny ręczny, masaż podwodny wielostrumieniowy, jacuzzi, natrysk, bicz, kabina, chromatoterapia.
    KĄPIELE LECZNICZE: kąpiel solankowa, borowinowa, perełkowa, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych z solą leczniczą.

Róża Med & Spa
Kontakt
Sanatorium Uzdrowiskowe Róża
ul. Szpitalna 1, Ustroń ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: roza.com.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.