Ogłoszenie:

7. Bieg Zająca. Mamy dla Was konkurs

dodano: 2019.03.11 ważne do: 2025.11.23 wyświetleń: 155
Szczegóły ogłoszenia:

Bieg Zająca zbliża się wielkimi krokami. Już 30 marca w Nieporęcie odbędzie się siódma edycja Biegu Zająca, który integruje środowisko osób chorych i niepełnosprawnych z osobami zdrowymi. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Fundacja Active Live. Patronat medialny nad tym wspaniałym wydarzeniem objęła Powiatowa.

Organizatorzy biegu ufundowali dwa pakiety startowe na to wydarzenie, które będzie świętem biegania w Powiecie Legionowskim. Imprezy sportowe organizowane przez Fundację niosą pomoc i wsparcie osobom chorym i niepełnosprawnym, którzy niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu mogą wziąć udział w imprezie sportowej dostosowanej do ich możliwości, korzystając z pełnych praw jakie przysługują zdrowym sportowcom. Wszyscy chorzy i niepełnosprawni startują na dystansie do 2 km, leśną trasą specjalnie dla nich przygotowaną, tak żeby osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich również mogły wziąć udział w biegu. Dla osób zmagających się z chorobą stwardnienia rozsianego (SM), na trasie ustawione są  ławki dające komfort i możliwość odpoczynku, jeśli pojawi się taka konieczność. Dodatkowo, każda z osób chorych i niepełnosprawnych dostaje na czas startu dedykowanego dla siebie wolontariusza, który staje się jej opiekunem ,,Zającem” na czas pokonywanego dystansu, stąd nazwa wydarzenia ,,Bieg Zająca”. Zapisy do biegu trwają. TUTAJ można zgłosić się do startu.
 

Partnerzy 7. Biegu Zająca

Betterware, BlueNature, Gaz System, Spektrum Sportu, Dynioland, Ratuj.eu, Sala Zabaw Hop Cafe, Klub zdrowego stylu życia, Airo, Pomysłodajnia, Pretty Fitty, Manta, DKMS, Fundacja Legii Warszawa, Romast bis, Astrum, Hula Kula, Hotel Narvil, Gmina Nieporęt, Starostwo Legionowskie.


KONKURS! Wygraj pakiety na 7. Bieg Zająca

Mamy dla Was 2 pakiety na start w 7. Biegu Zająca organizowanym przez Fundację Active Life. Zasady? Bardzo proste. Kto pierwszy w poniedziałek 11 marca 2019 roku równo po godzinie 21.00 (lub po, a będzie najszybszy) prześle zgłoszenie na m.machnacki@gazetapowiatowa.pl w którym w tytule poda: 7. Bieg Zająca, a w treści: Z chęcią wezmę udział w 7. edycji Biegu Zająca plus poda swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, przynależność klubową i dystans, na jakim chciałby wziąć udział, zdobędzie pakiet. Taką szansę będą mieć dwie pierwsze osoby, które wyślą na podaną skrzynkę maila ze zgłoszeniem.

Kontakt
7. Bieg Zająca. Mamy dla Was konkurs
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.