Ogłoszenie:

Bajkowe Szamotuły

dodano: 2019.02.22 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:
"Bajkowe Szamotuły" po raz drugi. Niepełnosprawni na wielkim balu! Blisko 400 osób wzięło udział w II Integracyjnym Balu Karnawałowym "Bajkowe Szamotuły", który odbył się dziś w szamotulskiej hali "Nałęcz". Impreza dedykowana była osobom niepełnosprawnym z terenu całego powiatu szamotulskiego. Patronat honorowy sprawowała starosta, Beata Hanyżak
 

Fantastyczne humory, niesamowita energia i mnóstwo dobrej zabawy - tak w skrócie opisać można drugą edycję integracyjnego balu karnawałowego "Bajkowe Szamotuły", który w czwartek, 21 lutego odbył się w hali "Nałęcz". W imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Społeczne Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski z Szamotuł, wzięło udział około 200 osób niepełnosprawnychwraz z opiekunami.


Bal, uroczyście otworzył tradycyjny polonez w wykonaniu wszystkich uczestników oraz przybyłych gości. Dalsza część imprezy dedykowana zaś była wyśmienitej zabawie na parkiecie. W rytm muzyki serwowanej przez Damiana Majerowicza, niepełnosprawni wraz z wolontariuszami i prowadzącym bal - Piotrem Witoniem, poddali się tanecznemu szaleństwu. Nie zabrakło i atrakcji dodatkowych, w tym pokazu sprzętu strażackiego, zabaw z policjantami, stanowiska fryzjerskiego mistrza Tomasza Draba i plecenia warkoczy z niezwykle sympatycznymi paniami z banku Santander. Na malowanie twarzy zaprosiły z kolei pracownice Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach.
Kontakt
Bajkowe Szamotuły
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.