Ogłoszenie:

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce

dodano: 2017.06.24 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 219
Szczegóły ogłoszenia:
W weekend na białostockim stadionie BOSiR, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. Zawody rozpoczął się już o godz. 9 rano.

Zgłoszonych zostało 28 ekip z całego kraju, w tym jedna ekipa z Czech (łącznie w zawodach weźmie udział ponad 170 zawodników).

- Zapraszamy do kibicowania całe rodziny. Na miejscu malowanie twarzy w barwy sportowe dzieciom i odważnym dorosłym - zapewniają organizatorzy.

Ekipy z całej Polski stawią się licznie, m. In. z: Koszalina, Warszawy, Kielc, Bielsko Białej, Wisły, Radomia, Nowego Sącza, Zduńskiej Woli, Wrocławia, Bydgoszczy, Gdyni, Gdańska, Cieszyna, Elbląga, Katowic, Poznania, Tarnowa, Siedlec, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, a nawet spodziewamy się reprezentantów z Czech.

Gospodarz zadba o przygotowanie wymagających zawodów dla kobiet i mężczyzn w konkurencjach: pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem, rzut maczugą, skok w dal, trójskok oraz w biegach na 100, 200, 400, 1500 i 5000 metrów. W zawodach będą startowali olimpijczycy z Rio 2016.

Organizator - PSSON "START" Białystok, zapewnia zatwierdzenie wyników w międzynarodowych rankingach, zapraszając międzynarodowego obserwatora organizacji IPC (International Paralympic Commitee) - delegatem z ramienia Komitetu będzie Ralf Otto z Niemiec, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem zawodów, zgodnie z międzynarodowymi standardami.

WIECEJ - NIŻEJ W LINKU : STRONA WWW
Kontakt
Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.