Ogłoszenie:

Niepełnosprawni, zacznijcie w końcu marzyć!

dodano: 2019.01.23 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 225
Szczegóły ogłoszenia:
Lucyna Kornobys powoli zaczyna się już gubić, licząc swoje medale i rekordy. W samym roku 2018 kamiennogórska lekkoatletka pobiła ich aż pięć. Ich liczba odpowiada miejscu, które zajęła w 66. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej.

Spodziewała się Pani tak wysokiego miejsca? W ogóle. To olbrzymi zaszczyt znaleźć się w tym gronie wybitnych sportowców, ale też wyjątkowa okazja, bo bardzo rzadko możemy mówić o takim wyróżnieniu dla niepełnosprawnego sportowca. Bardzo mnie cieszy, że tu, na Dolnym Śląsku jesteśmy traktowani na równi z pełnosprawnymi. Ja zawsze będę powtarzać, że wykonujemy dokładnie tak samo trudną pracę. A może i nawet trudniejszą.

A co to wyróżnienie oznacza dla sportu niepełnosprawnych w Polsce? Bardzo wiele – to wspaniałe uczucie wiedzieć, że to co robimy, jest też dostrzegane poza naszym własnym środowiskiem. W samym moim klubie, Starcie Wrocław, jest wielu medalistów i liczę, że oni także niedługo zaczną pojawiać się na salonach. 

 
Kontakt
Niepełnosprawni, zacznijcie w końcu marzyć!
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.