Ogłoszenie:

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018.

dodano: 2019.01.19 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 223
Szczegóły ogłoszenia:
Trwa prestiżowy plebiscyt OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 organizowany przez ,,Głos Wielkopolski". Po pierwszym tygodniu głosowania mamy liderów w trzech kategoriach.
 

Choć głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku 2018 już trwa, jeszcze przez kilka dni przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do tego prestiżowego tytułu. Czas na ich zgłaszanie mija 22 stycznia.

Szukamy osób wyjątkowych, które w minionym roku odniosły sukces lub z pasją realizują się w swoim zawodzie. „Głos Wielkopolski“ przygotował dla nich atrakcyjne nagrody na czele ze statuetką - Tulipanem „Głosu Wielkopolskiego“, który trafia tylko do wybitnych postaci.

Po pierwszym tygodniu głosowania, w trzech z czterech kategorii w powiecie pleszewskim pojawili się pierwsi liderzy.


Kultura

W tej kategorii pierwsze miejsce zajmuje aktualnie Sławomir Moch - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pleszewie Sławomir Moch. Czytelnicy doceniają jego zaangażowanie w rozbudowę placówki o nowoczesną salę koncertową wyposażoną w instrumenty najwyższej klasy. Otwarcie sali w grudniu 2018 roku było jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych ubiegłego roku.


Działalność społeczna i charytatywna

Liderkami w tej kategorii są siostry Dominikanki z Broniszewic, o których usłyszała cała Polska za sprawą ich heroicznej walki o powstanie Domu Chłopaków, w którym we wspaniałych warunkach mogą żyć i rehabilitować się ich niepełnosprawni podopieczni.


Samorząd i społeczność lokalna

W tej kategorii prowadzi Bernadeta Gawrońska - miejska radna i przewodnicząca Osiedla Zachodniego w Pleszewie, którą nominowano za szereg imprez i przedsięwzięć, które organizuje na swoim osiedlu dla jego mieszkańców i nie tylko. „Siódemka“ integruje się na balach czy piknikach organizowanych na osiedlowym placu. Osiedle tętni życiem! Gawrońska bardzo angażuje się również w sportowe życie Pleszewa, szczególnie wspierając naszych koszykarzy.

Biznes

W tej kategorii, do środy 16 stycznia, nie wyłonił się lider. Tym bardziej zachęcamy do wsparcia pleszewskich przedsiębiorców swoimi głosami. A może także do nominacji kolejnych kandydatów.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PLEBISCYTU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kontakt
OSOBOWOŚĆ ROKU 2018.
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.