Ogłoszenie:

Masz w sobie ogień, masz sporo w głowie

dodano: 2018.12.06 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 217
Szczegóły ogłoszenia:
Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie obchodzi pierwszą rocznicę swojej działalności. Z tej okazji, 4 grudnia br., podopieczni, rodzice, wolontariusze i wszyscy wspierający Stowarzyszenie spotkali się w Mosińskim Ośrodku Kultury na wspólnym świętowaniu.
 

Znalazł się czas na podsumowanie minionych wydarzeń – spotkań, wycieczek, wspólnych spacerów, zajęć, ale także – zebrań, narad, omawiania ważnych dla Stowarzyszenia spraw, szkoleń… Minął tylko rok, a wydarzyło się naprawdę wiele.

Przybyli goście mieli okazję wspominać najpiękniejsze chwile podczas prezentacji multimedialnej – zdjęcia z wywołały mnóstwo radości, radosna i pełna życzliwości była też atmosfera całego spotkania. Nie obyło się bez podziękowań, uścisków i wspólnej zabawy.

Miniony rok pokazał, że jeśli się tylko chce, można skutecznie działać i realizować swoje cele. Dla Stowarzyszenia SAMI SWOI głównym celem jest rehabilitacja osób z niepełnosprawnościami, także ta społeczna, ich ciągły rozwój i dbałość o zaspokajanie specjalnych potrzeb. Członkowie Stowarzyszenia konsekwentnie podejmują działania w kierunku utworzenia środowiskowego domu samopomocy dla osób z wieloraką niepełnosprawnością, skupiają wolontariuszy, organizują spotkania dla rodziców i opiekunów… Słowa piosenki towarzyszącej prezentacji zdjęć podczas spotkania: “Masz w sobie ogień, masz sporo w głowie, już łatwo nie dasz złamać się (…) życie w swoje ręce weź, chciej coś więcej i nie poddaj nigdy się” doskonale odzwierciedlają determinację, energię, zapał i entuzjazm członków Stowarzyszenia.

Kontakt
Masz w sobie ogień, masz sporo w głowie
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.