Ogłoszenie:

Bieganie bez granic

dodano: 2018.09.17 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:

649 zawodników stanęło na mecie biegu głównego w Kiełpinie. Impreza udowodniła, że bieganie nie ma granic - wśród zawodników byli zarówno czołowi biegacze w kraju, a także miłośnicy tej dyscypliny: m.in. raper Mezo. Startowały osoby po 70 roku życia, a nawet niepełnosprawni.


Bieg Arasmusa w Kiełpinie to jedna z największych biegowych imprez na Pomorzu. Na mecie zameldowało się 649 zawodników, nie tylko z Polski
- wśród biegaczy był Kenijczyk Barnabas Kipyego Bor. Zawody przyciągnęły także rapera Jacka Mezo Mejera, który jest wielkim miłośnikiem biegania. Wśród zawodników była także mieszkanka Kiełpina Dominika Nowakowska czy równie utytułowany uliczny biegacz Łukasz Kujawski z Żukowa. 


Najszybszy na mecie okazał się Barnabas Kipyego Bor, drugi był Tomasz Grycko, trzeci Łukasz Kujawski. Wśród kobiet triumfowała Ewelina Paprocka, druga na metę przybiegła Magdalena Dias, trzecia Dominika Nowakowska. Impreza udowodniła, że biegać może każdy, wystarczy tylko chęć - wśród zawodników były osoby po 70. roku życia, a także niepełnosprawni, m.in. Józef Szczeblewski, który pomimo braku nogi dzielnie uczestniczy w wielu biegowych imprezach w Polsce. 

Kontakt
Bieganie bez granic
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.