Ogłoszenie:

Niepełnosprawni w Sopocie mogą kąpać się w morzu.

dodano: 2018.06.19 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Na sopockiej plaży zaprezentowano w poniedziałek wózek-amfibię, dzięki któremu osoby z ograniczeniami ruchowymi będą mogły skorzystać z kąpieli morskich. Amfibia jest dostępna na plaży w Sopocie przy wejściu nr 23 obok mola.
 

Woda nie jest zimna. Czy się bałam? Nie, tak naprawdę wcześniej zrobiliśmy próbę, więc teraz wiedziałam, że będzie fajnie. Najlepsze było bujanie. Wielka frajda - powiedziała Radiu Gdańsk Klaudia, która testowała możliwości amfibii.

- Zaprosiłam znajomych, myślę, że też skorzystają - dodała niepełnosprawna.

Taka oto amfibia od dziś służy niepełnosprawnym na plaży w Sopocie (wejście 23 obok mola). Urządzenie umożliwia wjazd do wody osobom na co dzień poruszającym się na wózku inwalidzkim. Do tej pory do wody musieli wnosić ich rodzice lub opiekunowie. @RadioZET_NEWS

 

Kolejne spośród osób sprawdzających możliwości wózka kąpielowego podkreślały, że to bardzo dobry pomysł. Poruszający się na wózkach podkreślili, również to, że zbudowano pomost od alejek aż do brzegu, co ułatwia im wjechanie do wody.

Wideo
Kontakt
Niepełnosprawni w Sopocie mogą kąpać się w morzu.
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.