Ogłoszenie:

Siostry "pingwiny" śpiewająco zbierają pieniądze.

dodano: 2018.06.16 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Siostry "pingwiny" śpiewająco ruszają z ostatnim etapem zbiórki na dom dla 56 niepełnosprawnych chłopców, którymi się opiekują. Dominikanki wraz ze swoimi podopiecznymi nagrały piosenkę i proszą, by dołożyć swoją cegiełkę. Tym razem zbierają m.in. na wyposażenie gabinetu lekarskiego. 

Dominikanki z Broniszewic (woj. wielkopolskie) podbiły internet, obchodząc Dzień Pingwina. Nagranie, na którym drepczą w habitach jak pingwiny, powstało, bo siostry, jak same mówią, miały "głupawkę". Dzięki temu zebrały 5 mln zł na budowę domu dla swoich niepełnosprawnych podopiecznych. Potem sympatyczne siostry z Broniszewic wystawiły na aukcję m.in. maskotki pingwinów, które dostały od darczyńcy. Zebrały 1,4 mln zł na wyposażenie domu chłopaków. 

statnia zbiórka Siostry są wzruszone tak wielką pomocą. Ale potrzeby wciąż są wielkie. Kanalizacja deszczowa, kostka brukowa, agregat prądotwórczy i wyposażenie gabinetu medycznego. Wszystko to kosztuje. Ile? 400 tys. zł. Dlatego siostry ruszyły z trzecią, ostatnią zbiórką. I jak zwykle zrobiły to w dobrym stylu. - Odkąd o budowie domu dla chłopaków zrobiło się głośno, mamy coraz więcej przyjaciół, którzy nas wspierają. Jedna z takich osób napisała o nas tekst piosenki. Znalazła kompozytora, a nawet studio nagrań, do którego nas zaproszono - opowiada nam siostra Eliza.   Na co zbieramy w III (ostatnim) etapie? 1. Kostka brukowa 100.000 zł 2. Odwodnienie terenu 150.000 zł 3. Agregat prądotwórczy 70.000 zł 4. Monitoring 50.000 zł 5. Wyposażenie gabinetu medycznego – 30.000 zł RAZEM: 400.000 zł 
Kontakt
Siostry "pingwiny" śpiewająco zbierają pieniądze.
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.