Ogłoszenie:

Jasiek Mela w poniedziałek w Częstochowie.

dodano: 2018.05.28 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Fundacja Oczami Brata organizuje w poniedziałek kolejną edycję akcji "Częstochowski Everest". Tym razem niepełnosprawnych, którzy zdobędą Złotą Górę, będzie wspierał Jasiek Mela.
 

„Częstochowski Everest” jest działaniem, które ma na celu aktywizację osób z niepełnosprawnością. Akcja umożliwia im przezwyciężenie własnych słabości oraz pokonanie lęków. Działanie ma też zwiększyć świadomość społeczną na problemy, z którymi borykają się każdego dnia osoby niepełnosprawne ruchowo.


– Pragniemy pokazać, jak wiele korzyści może przynieść współpraca między osobami z niepełnosprawnością a pełnosprawnymi, wpływając na zwiększenie poziomu akceptacji oraz tolerancji – informuje Fundacja Oczami Brata.


Poniedziałkowa akcja rozpocznie się o godz. 11 w Hali Sportowej Częstochowa o godz. 11 wykładem motywacyjnym, który poprowadzi Jasiek Mela. Godzinę później, w samo południe niepełnosprawni zdobędą Złotą Górę, czyli „Częstochowski Everest”.


Tak było rok temu

Kontakt
Jasiek Mela w poniedziałek w Częstochowie.
Częstochowa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.