Ogłoszenie:

Bal dla Nadziei

dodano: 2018.02.06 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 210
Szczegóły ogłoszenia:

W Siedliskach Tuchowskich odbył się X Bal Karnawałowy dla osób niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia „Nadzieja” w Tuchowie .

Bal przygotowali uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas i świetlicy opiekuńczo wychowawczej działającej przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach Tuchowskich. Charytatywna impreza integruje młodzież szkolną z osobami niepełnosprawnymi i wskazuje młodym ludziom możliwości zaangażowania się w pomoc drugiemu człowiekowi.


Karnawałowe spotkanie rozpoczęło się Mszą św., którą odprawił proboszcz parafii Siedliska Tuchowskie ks. Jan Wieciech. Po Mszy św. w miejscowej szkole odbyła się zabawa, a w jej trakcie była także przygotowany poczęstunek. Przy skocznej muzyce, o którą zadbało Stowarzyszenie „Moje Siedlisko” niepełnosprawni, ich opiekunowie i my świetnie się bawiliśmy. Kulminacyjnym punktem balu była spóźniona wizyta św. Mikołaja, który przywoływał niepełnosprawne dzieci po imieniu i wręczał paczki, po czym wspólnie bawił się z dziećmi, a odchodząc zaprosił je na kolejny bal w przyszłym roku. 


W balu wzięli udział poza niepełnosprawnymi, opiekunami, wolontariuszami m.in. Kazimierz Kurczab zastępca burmistrza Tuchowa i radni Małgorzata Gacek i Bogdan Stefan.

Kontakt
Bal dla Nadziei
Tarnów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.