Ogłoszenie:

I Edycja Disabled Sailing - Polish Cup już za nami!

dodano: 2017.10.06 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 193
Szczegóły ogłoszenia:
W dniach 22-24.09.2017 w Górkach Zachodnich odbyła się pierwsza edycja zawodów żeglarskich w ramach zadania: „Disabled Sailing - Polish Cup” organizowanych przez Polski Związek Żeglarski i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Niepełnosprawni żeglarze ścigali się na łodziach klasy Balt na Wiśle Śmiałej. Zawodnicy byli bardzo zróżnicowani zarówno pod względem doświadczenia, wieku jak i rodzaju niepełnosprawności. Jednak pod kilkoma względami byli sobie równi- zaangażowanie, poczucie humoru i nieustanne dążenie do perfekcji w każdym z elementów wyścigu.

Po każdym dniu żeglowania wszyscy zawodnicy wraz z kadrą brali udział w odprawach mających na celu omówienie poszczególnych wyścigów, wskazanie błędów i możliwości ich poprawy w kolejnych sytuacjach na wodzie oraz zastosowanych elementach taktycznych w odniesieniu do poszczególnych przepisów regatowych.

Piękna jesienna pogoda dała nam możliwość żeglowania w słońcu i przy umiarkowanym wietrze. Łącznie udało się rozegrać wszystkie z 14 zaplanowanych wyścigów. Po rozpatrzeniu przez komisję wszystkich protestów i odrzutkach z najsłabszych wyników udało się wytypować najlepsze 3 załogi: 
Kontakt
I Edycja Disabled Sailing - Polish Cup już za nami!
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.