Ogłoszenie:

Uratowały Dom dla chłopaków

dodano: 2019.04.09 ważne do: 2025.11.23 wyświetleń: 105
Szczegóły ogłoszenia:
Mamy dla was ostatnie wolne miejsca na spotkanie z nietuzinkowymi zakonnicami. 

Siostra Eliza przyznaje, że "codziennie doświadcza cudów". Największy z nich był taki, że zbudowały Dom dla niepełnosprawnych chłopaków. Mówią o nich, że niezwykłością zwalają z nóg. Na spotkaniu, które poprowadzą Piotrek Żyłka i Łukasz Wojtusik, opowiedzą nam, o jakie "więcej" chodzi w ich życiu. Sprawdźcie, jak możecie się zapisać.

KIEDY? 

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia (jutro), o godzinie 18:00, przy ul. Kopernika 26, w Studiu Inigo, w Krakowie. 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA TO SPOTKANIE?

1) Wyślij e-mail na adres coswiecej[at]deon.pl (coswiecej@deon.pl)

2) Otrzymasz od nas maila zwrotnego z informacją potwierdzającą Twój udział w spotkaniu

Czekamy na wasze zgłoszenia. Fajnie będzie znowu spotkać się "w realu"! :) 

Kim są zakonnice z Broniszewic?

Siostry z Broniszewic opiekują się niepełnosprawnymi chłopcami. Robią wszystko, co mogą, by zapewnić im właściwą opiekę i miłość, której im brakuje.

Dbają o odpowiednie dawki radości, walczą o ich zdrowie i szczęście. Udzielają sercowych porad, jeżdżą na wycieczki dżipem, wspierają w realizowaniu marzeń. Takich jak duża ilość żelu na włosach albo bywanie wokalistą zespołu Enej. Bo Adrian uwielbia używać żelu do stylizacji swojej fryzury, a Daniel kocha śpiewanie. W Broniszewicach może liczyć na wiernych fanów i najlepszą publiczność. 


"Siostry mimo przeciwności losu zbudowały pełen miłości dom dla 56 niepełnosprawnych i wykluczonych Chłopców. Podopieczni na co dzień zmagają się z autyzmem, porażeniem mózgowym oraz zespołem Downa. Nie zapominają jednak, że najważniejsze w życiu to kochać"

- napisał na Facebooku Patryk Vega, który nakręcił o ich pracy krótki film.

"Dla kobiety bardzo ważne jest przekazywanie miłości. To jest czymś naturalnym. Chociaż jesteśmy zakonnicami, może często nie kojarzonymi przez ludzi z dawaniem miłości, pod habitemjesteśmy wyposażone w naturalny dar przekazywania miłości i życia. Wszystkie wysiłki kierujemy, aby ta miłość była odczuwalna u chłopaków"

- mówi jedna z broniszewickich sióstr.

Kontakt
Uratowały Dom dla chłopaków
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.