Ogłoszenie:

Podziel się jedzeniem na święta

dodano: 2018.11.30 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 294
Szczegóły ogłoszenia:
W stolicy rusza Świąteczna Zbiórka Żywności. Do niedzieli w części sklepów będzie można przekazać wolontariuszom produkty spożywcze, które trafią do najbardziej potrzebujących. - Zachęcam wszystkie warszawianki i warszawiaków, aby tak jak co roku, przyłączyli się do tej akcji – mówi wiceprezydent Paweł Rabiej (47 l.). Zbiórka organizowana jest przez Banki Żywności.

Do koszy wolontariuszy można przekazywać takie produkty jak makaron, słodycze, bakalie czy olej. Dzięki Świątecznej Zbiórce Żywności produkty spożywcze trafią do tych, których na nie po prostu nie stać - w szczególnie w Boże Narodzenie nikt nie powinien być głodny.
 

Zbiórki są organizowane przez Banki Żywności od 22 lat, a tylko w ostatniej jej edycji warszawiacy i mieszkańcy okolicznych miejscowości przekazali dla potrzebujących ponad 69 ton żywności. - Ten rok nie będzie inny. Pracujemy, by starsi, biedni, chorzy i niepełnosprawni żyli godnie i mieli co jeść. Dzięki przekazanym produktom uda się wyczarować kolację na kilka dni – mówi Beata Macios, członkini zarządu Banku Żywności SOS w Warszawie.

To możesz przekazać:

kasza, ryż, makaron, słodycze i bakalie, napoje, soki, przetwory warzywne i owocowe, konserwy mięsne, olej, produkty dla dzieci i inne produkty długoterminowe

Tu podzielisz się żywnością:

Tesco, Auchan, Carrefour, E. Leclerc, Biedronka, Lidl, Lewiatan, Kaufland, Mila, Netto, Polo Market, Stokrotka

Kontakt
Podziel się jedzeniem na święta
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.