Ogłoszenie:

NIEPEŁNOSPRAWNI, DAWCY KRWI Z DARMOWĄ KOMUNIKACJĄ

dodano: 2018.11.21 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 278
Szczegóły ogłoszenia:
Od 15 listopada osoby niepełnosprawne i Honorowi Dawcy Krwi mogą wgrać na Warszawską Kartę Miejską uprawnienia do bezpłatnych przejazdów na dwa lata, a nie na rok jak poprzednio. Można to zrobić po uzgodnieniu terminu w dowolnie wybranym Punkcie Obsługi Pasażerów.
 

Dotychczas uprawnienie do bezpłatnych przejazdów dla osoby niepełnosprawnej mogło zostać zakodowane na rok. Według nowych regulacji termin ważności uprawnień zostaje wydłużony i będzie można je wgrać na Spersonalizowaną WKM na dwa lata. Jednocześnie uprawnienia osób, które ukończyły 70 lat pozostają bez zmian i nadal można je zakodować na pięć lat.


Osoby niepełnosprawne, Honorowi Dawcy Krwi oraz osoby, które ukończyły 70 lat,  mogą wgrać swoje uprawnienia we wszystkich Punktach Obsługi Pasażerów ZTM w dni powszednie, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: (22) 45-94-131 w godz. 8.00-16.00. Wyjątkiem jest POP przy ul. Żelaznej 61, gdzie uprawnienia kodowane będą jak dotychczas, bez konieczności uzgadniania telefonicznego.


Przypomnijmy, że na Spersonalizowaną WKM można również wgrać uprawnienia do bezpłatnych przejazdów przysługujące innym grupom pasażerów. Taką możliwość mają osoby korzystające z pomocy Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Ośrodków Pomocy Społecznej na podstawie zaświadczeń wydanych przez te instytucje, zgodnie z okresem ich obowiązywania.

Kontakt
NIEPEŁNOSPRAWNI, DAWCY KRWI Z DARMOWĄ KOMUNIKACJĄ
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.