Ogłoszenie:

Fundacja otwiera 11 mieszkań treningowych

dodano: 2018.06.11 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 170
Szczegóły ogłoszenia:
Ci młodzi ludzie zazwyczaj nie mają jeszcze zawodu, ani bazy pozwalającej rozpocząć samodzielne życie - mówi Agnieszka Pantkowska z poznańskiej fundacji "Tak po Prostu", która właśnie otwiera 11 mieszkań treningowych dla wychowanków domu dziecka "Szansa" w Kosewie koło Słupcy.Alicja Lehmann: Skąd ten pomysł?

Agnieszka Pantkowska: – Z potrzeby dania czegoś z siebie. Fundację założyłam z Joanną cztery lata temu. Obie mamy już dorosłe dzieci, które coraz mniej nas potrzebują, albo inaczej, a my ciągle jeszcze chcemy dawać. Potem do nas dołączyły inne kobiety.

Dlaczego dzieci z domu dziecka w Kosewie?

– Na początku przez przypadek. Moja koleżanka zajmowała się dziećmi z innego domu dziecka. Podobało mi się to, co robiła. I widząc moje zainteresowanie, powiedziała, że jest taki dom, któremu nikt nie pomaga. Pojechałam tam, zobaczyłam i... już zostałam. Zostałyśmy wszystkie, bo nasze Kosy są po prostu wspaniałymi dziećmi.

Kontakt
Fundacja otwiera 11 mieszkań treningowych
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.