Ogłoszenie:

Dzień Osób z Niepełnosprawnością

dodano: 2018.05.09 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 190
Szczegóły ogłoszenia:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wlkp. serdecznie zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością. W tym roku towarzyszyć nam będzie hasło „Sięgnij po sukces”. Dla osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów przygotowaliśmy bezpłatne porady ekspertów z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Powiatowego Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz ZUS.
 
Dzień Osób z Niepełnosprawnością „Sięgnij po sukces” odbędzie się 11 maja 2018 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Sikorskiego 107, sala nr 2.
 
Osoby z niepełnosprawnością, które poszukują pracy będą mogły zapoznać się z ofertami zaprezentowanymi przez firmę Audit, Doradztwo Personalne. Natomiast pracodawcy dowiedzą się jak zatrudniać osoby z niepełnosprawnością. Uczestnicy będą mogli także obejrzeć wystawę prac plastycznych, które powstały w związku z Wojewódzką Olimpiadą Rękodzieła Artystyczno – Użytkowego „Trzy sztuki”.
Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wykłady, z których będzie można się dowiedzieć m.in. o czym orzeka lekarz orzecznik ZUS, jakie są zadania, rola oraz nowe programy PRRON, jak wygląda aktywizacja osób z niepełnosprawnością, jak wygląda rynek pracy z perspektywy osoby z niepełnosprawnością a także udowodnimy, że niepełnosprawni są pełno prawni w pracy. Nie zabraknie też słodkiego poczęstunku.
Kontakt
Dzień Osób z Niepełnosprawnością
Gorzów Wielkopolski ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.