Ogłoszenie:

Innowacje społeczne i technologiczne dla osób niepełnosprawnych

dodano: 2018.03.14 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 172
Szczegóły ogłoszenia:
MRPiPS poinformowało, że w dniach 13-14 marca 2018 r. w Budapeszcie odbywa się konferencja pn. Social and Technological Innovations – A Full Participation of Persons with Disabilities organizowana przez Ministerstwo Zasobów Ludzkich Węgier (Ministry of Human Capacities), w ramach prezydencji węgierskiej w Grupie Wyszehradzkiej.


Tematem wydarzenia są współczesne innowacje społeczne i technologiczne w codziennym życiu osób niepełnosprawnych, a także skorelowane działania rządów państw Grupy Wyszehradzkiej w tym zakresie.

 

W tracie sesji otwierającej konferencję Pan Krzysztof Michałkiewicz - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych, przedstawi informację na temat działań Polski na rzecz wdrażania postanowień Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

Podczas konferencji zostanie nawiązana współpraca z innymi państwami Grupy Wyszehradzkiej w obszarze niepełnosprawności.

Kontakt
Innowacje społeczne i technologiczne dla osób niepełnosprawnych
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.