Ogłoszenie:

Darmowe baseny dla niepełnosprawnych.

dodano: 2018.02.15 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 216
Szczegóły ogłoszenia:
Darmowe baseny dla niepełnosprawnych. Są karty na zniżki w Aquaparku. Dotarło kolejnych 2,5 tysiąca kart uprawniających do zniżek w Aquaparku. Będą wydawane od 26 lutego 2018. Jest jednak jedna zmiana. Tak jak dotąd kartę mogą otrzymać mieszkańcy Świnoujścia.

Ale będą wydawane osobom, które przyjdą na basen a nie jak dotąd, każdemu, kto się po nią zgłosi. reklama W chwili przyjścia należy złożyć w recepcji wypełniony formularz (dostępny na oficjalnej stronie miasta pod adresem http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/12386 oraz na stronie internetowej Aquaparku http://balticpark-aquapark.pl/ ). Po wyjściu z basenu można będzie pobrać ważna rok kartę i zapłacić za korzystanie z basenów już ze zniżką.

– Wiele osób pobrało kartę, ale nie korzysta z Aquaparku – wyjaśnia zmianę prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz. – Tym samym blokują możliwość skorzystania ze zniżek na kartę innym mieszkańcom, którzy naprawdę chcą chodzić na baseny. Mam nadzieję, że takie zasady wydawania kart

– wprowadzone zresztą z inicjatywy wielu mieszkańców, którzy zabiegali o to w urzędzie – rozwiążą ten problem i spotkają się z akceptacją świnoujścian. Ale to nie wszystko. Dzięki przychylności władz firmy Zdrojowa Invest (właściciela Aguaparku) niepełnosprawni mieszkańcy Świnoujścia raz w tygodniu będą mogli przez 2 godziny bezpłatnie korzystać z basenów.
 
Kontakt
Darmowe baseny dla niepełnosprawnych.
Świnoujście ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.