Ogłoszenie:

Bezpłatne konsultacje dla zdrowia i urody.

dodano: 2017.11.14 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 117
Szczegóły ogłoszenia:
W sobotę 18 listopada od godzinach od 10:00 do 14:00 podczas pikniku „Piękni i Zdrowi” będzie można skorzystać z wielu specjalistycznych porad i zabiegów.

Na mieszkańców Gliwic czekać będą bezpłatne zabiegi w strefie urody, konsultacje u lekarzy specjalistów, mistrzowskie pokazy fryzjerów, podstawowe badania zdrowotne, zbiórka włosów dla kobiet w trakcie chemioterapii oraz wiele innych atrakcji.

W Strefie Urody dostępne będą zabiegi na ręce, peeling kawitacyjny, wizaż, stylizacja paznokci, porady kosmetologa i brafitterki oraz zabiegi fryzjerskie wraz z pokazem mistrzów Wioletty Kopki (zwyciężczyni Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw CMC Polska w kategorii Barber Old Shool) i Lucjana Wosiek (właściciela pierwszego Barber Shopu na Śląsku).

Dla osób zainteresowanych dostępne będą również bezpłatne konsultacje z psychiatrą, seksuologiem, psychologami, dietetykami, tyflo- i surdopedagogami, neuro- i logopedami, lekarzem internistą ze specjalnością kardiologiczną oraz edukatorem diabetologicznym. Będzie można także skorzystać z przeglądu jamy ustnej połączonego z profesjonalnym instruktażem higieny oraz prelekcji dotyczących zdrowego snu oraz prawidłowego żywienia.

Palaczom szczególnie zalecane są badanie spirometrem i smokerlyzerem (pomiar wartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu). Zmierzyć będzie można również poziom cholesterolu całkowitego, glikemii oraz ciśnienie tętnicze krwi. Wszystkie badania przeprowadzi Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca.

Organizatorami Dnia Promocji Zdrowia i Urody „Piękni i Zdrowi” jest Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-Sobie-Ręce” oraz Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka. Wstęp i udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.
Kontakt
Bezpłatne konsultacje dla zdrowia i urody.
Gliwice ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.