Ogłoszenie:

XVII Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

dodano: 2017.10.02 ważne do: 2023.06.08 wyświetleń: 199
Szczegóły ogłoszenia:
Około 300 osób z całego województwa wzięło udział w XVII Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w Inowrocławiu.

- Miło mi powitać uczestników spartakiady, naszych wspaniałych sportowców, ich opiekunów i kibiców. Wszystkim zawodnikom życzę zdrowej, sportowej rywalizacji. Niech wygra najlepszy! Choć moim skromnym zdaniem, wszyscy ci, którzy biorą udział w naszej spartakiadzie, już wygrali - mówił w trakcie uroczystej inauguracji Stanisław Grabski, prezes Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Flandria"

- Pamiętajcie! Nigdy nie byliście, nie jesteście i nie będziecie sami! - przekonywał w trakcie swojej przemowy prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Flandria już od 16 lat zaprasza do Inowrocławia niepełnosprawnych z różnych stowarzyszeń działających w województwie kujawsko-pomorskim i nie tylko. Niepełnosprawni rywalizują w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach, ale przede wszystkim świetnie się bawią i integrują. Tak było i tym razem.

W trakcie trwania zawodów organizowanych w hali widowiskowo-sportowej można było skorzystać z darmowych badań profilaktycznych oraz szkolenia z pierwszej pomocy.

Wspaniałe pokazy dały też dzieci z przedszkola "Słoneczko" w Inowrocławiu.
Kontakt
XVII Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
Inowrocław ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.