efektum
Wielka Gala Integracji! 2023-10-16
Mazowieckie

Zapraszamy na Wielką Galę Integracji  największe święto osób niepełnosprawnych w Polsce. Odbędzie się ona 18 listopada 2023 roku w Warszawie w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122. Rozpoczęcie Gali o godz. 17:00, wejście od godz. 16:00.

Co roku Wielka Gala Integracji jest okazją do spotkania osób z różnymi formami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm oraz organizacji pozarządowych angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Ponad 2000 widzów!

Gala to jedyne wydarzenie kulturalne, o takiej skali (ponad 2 tys. widzów), w pełni dostępne, przystosowane do odbiorców ze szczególnymi potrzebami. Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Gwiazdy

Jednym z najważniejszych punktów Gali są występy artystyczne, w tym także artystów z niepełnosprawnościami. W tym roku na scenie wystąpi Grzegorz Dowgiałło - muzyk, piosenkarz, aranżer, multiinstrumentalista oraz aktor, laureat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki z 2007 r., członek zespołu Recycling Band. Towarzyszyć mu będzie wokalistka i aktorka Emilia Stalmach. Tego wieczoru zobaczymy również występ Patrycji Błach - laureatki wielu festiwali i konkursów muzycznych m.in. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki – Anny Dymnej, Szansy na Sukces czy programu All Together Now.

Muzyczną gwiazdą wieczoru, której koncert zamknie 28. Wielką Galę Integracji, będzie Kamil Bednarek – muzyk, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista oraz jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, znany doskonale nie tylko miłośnikom muzyki reggae. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Ze swoimi zespołami wydał do tej pory siedem płyt studyjnych, z których trzy okazały się platynowymi.

Medale Przyjaciół Integracji

Tradycyjnie, podczas wydarzenia, zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności swojego przedsiębiorstwa.

Miejsce i czas:

Arena Ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego 122, WarszawaRozpoczęcie Gali o godz. 17:00, wejście od godz. 16:00
Ocena: 0
Wyświetleń: 239 Dodał(a): zibi2