efektum
Wyrób kosmetyków czy rachunkowość. Tym mają zająć się niepełnosprawni w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Nysie 2020-07-30
Opolskie
Stawiamy na nowe technologie - zapewnia spółka, która ma poprowadzić dla osób niepełnosprawnych Zakład Aktywności Zawodowej. Nyski ZAZ ma działać w obszarach, które do tej pory w podobnych placówkach były realizowane w minimalnym stopniu.

Produkcja naturalnych kosmetyków czy mebli z wykorzystaniem technologii obrabiarek CNC. W Do takich nowatorskich działań mają być zatrudnieni niepełnosprawni, którzy będą pracowali w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Nysie. W instytucji, która ma ruszyć od początku nowego roku niepełnosprawni będą wykonywali nie tylko proste prace.

Chcemy też zatrudniać osoby do projektowania, z wykorzystaniem najnowszej technologii w zakresie mechaniki i designu. Będziemy także chcieli założyć biuro rachunkowe. O ile uda nam się znaleźć odpowiednie osoby. To wszystko jest uzależnione od predyspozycji przyszłych zatrudnionych - mówi Adam Ilnicki ze spółki infimiCare non profit.

Poprowadzi ona Zakład Aktywności Zawodowej w Nysie. Ma on ruszyć od początku przyszłego roku. Rekrutacja już jednak trwa, a zatrudnienie osób niepełnosprawnych ma nastąpić z końcem grudnia.

Pracę tu znajdzie ok. 50 osób niepełnosprawnych.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów: 579 197 610 oraz 697 777 825, a także adresem poczty elektronicznej infirmicare@gmail.com.

Ocena: 0
Wyświetleń: 823 Dodał(a): zibi2