efektum
Casting dla niepełnosprawnych. 2019-10-12
Dolnośląskie, Wrocław
Casting dla niepełnosprawnych. Wygrani będą częścią sylwestrowego pokazu
Wrocławski magistrat organizuje casting - w ten sposób zostaną wybrani niepełnosprawni, którzy wezmą udział w tegorocznym sylwestrowym show "Wrocław Respect" na Rynku.
Tegoroczna zabawa sylwestrowa na wrocławskim Rynku ponownie zorganizowana zostanie pod hasłem "Wrocław Respect". Tym razem ideą, jaką będzie promować miejskie wydarzenie, będzie tolerancja dla niepełnosprawności. Chcemy stworzyć największe widowisko sylwestrowe z udziałem osób z niepełnosprawnościami. W tym celu organizujemy cating - mówi Paweł Gołębski, reżyser.
Choreografem sylwestrowego show będzie Maciej "Gleba" Florek: - Rok temu jedna dziewczynka na wózku zaczarowała całą publiczność. Zapraszam niepełnosprawnych do mojej sylwestrowej grupy tanecznej. Niepełnosprawni mogą też stać się częścią chóru. Do zgłaszania się do zepołu zachęca Maciej Wojciechowski, dyrygent. Aby zgłosić się do udziału w przedsięwzięciu, trzeba wysłać mejla na wroclawrespect@strefakultury.pl, załączając zdjęcia lub/i wideo oraz opis własnej osoby. Casting przewidziany jest na weekend 12-13 października, w godz. 10-18, w barze Barbara przy ul. Świdnickiej. Chętnych jest sporo i najprawdopobniej będzie konieczność zorganizowania dodatkowego dnia przesłuchań. Impreza sylwestrowa będzie transmitowana z audiodeskrypcją i tłumaczona na język migowy, a dla osób na wózkach inwalidzkich przewidziany jest specjalny podest.
https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,casting-dla-niepelnosprawnych-wygrani-beda-czescia-sylwestrowego-pokazu,wia5-3266-51442.html

Ocena: 0
Wyświetleń: 210 Dodał(a): zibi2
Komentarze