efektum
Seniorzy i niepełnosprawni będą mieli lepszą opiekę 2020-02-27
Małopolskie, Chrzanów
Małopolski Tele-Anioł to projekt, którego celem jest zapewnienie tzw. teleopieki osobom starszym i niesamodzielnym z wykorzystaniem najnowszych technologii komunikacyjno-informacyjnych. Dodatkowo część uczestników może skorzystać z dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług opiekuńczych, świadczonych w ich domu lub w ramach pomocy sąsiedzkiej. Inicjatywa skierowana jest do mieszkańców województwa małopolskiego.

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprosił gminy i powiaty do współpracy przy promocji projektu, w tym współorganizowania otwartych spotkań informacyjnych, przybliżających tematykę projektu.

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego postanowił przyłączyć się do współpracy w zakresie promocji projektu, co wiąże się z oficjalnym podpisaniem listu intencyjnego przez Powiat z Zarządem Województwa. List intencyjny zostanie podpisana 4 marca Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego Jana Pawła II w Krakowie.

Powiat zostaje zaproszony do wsparcia działań Województwa w zakresie promocji projektu poprzez m.in. przekazanie informacji do jednostek organizacyjnych – szpitali, domów pomocy społecznej, centrów pomocy rodzinie, za pośrednictwem których można dotrzeć do osób najbardziej potrzebujących wsparcia, pomocy osobom niesamodzielnym w wypełnianiu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego, zamieszczeniu materiałów informacyjnych przekazanych przez Biuro Projektu Małopolski Tele-Anioł w podległych jednostkach.


Ocena: 0
Wyświetleń: 168 Dodał(a): zibi2
Komentarze